top of page
Buscar

Mindful shopping, mindful living

To edit the way your blog feed looks on your site, hover over your blog feed and click on Design. Here, you can pick from different layouts. If you add a blog feed section to a different page on your website, you can pick a design that’s different from your main blog page.


Edit what info and details your blog feed displays by clicking on Settings (look for the 3 dot icon).


From the Settings panel, Wix Blog lets you hide or display the author name and picture, date and reading time, views, comments and likes counter. Toggle between the options and view your changes in real time.


If your blog is connected to a Members Area, you’ll want to make sure the Login button is visible to users. To send automatic email notifications to blog subscribers every time there’s a new post, turn on the email notification option on your Settings panel. Start managing your blog posts by clicking on Manage Posts once you’re happy with your blog settings.

5 visualizações1 comentário

Posts recentes

Ver tudo

1 Comment


Ücretsiz Rastgele Sohbet Ve Chat Uygulaması.


Yabancılarla konuşun,arkadaşlar başlayın! Arkadaş bulun, insanların bağlantı yöntemlerini kullanarak dünyanın her yerinden yabancılarla Sohbet için rastgele sohbet alternatifini deneyimleyin.


Anonim Sohbet Odalarında Yeni insanlarla tanışır.Yeni modern Sohbet ve Chat alternatifi dünyayı kapsayan yabancıları bulun.Gerçek insanlarla bağlantı kurun, reklamsız metin ve görüntülü sohbetlerin keyfini çıkarın ve gerçek arkadaşlıklar kurun.


Sizin sevdiğiniz şeyleri yedi çevrimiçi yabancılarla konuşun, hobileriniz hakkında Canlı Sohbet edin ve eğlenceli sohbetlerin tadını çıkarın.hepsi tek bir yerden! İlgi alanına göre yeni arkadaşlar edinme artık çok kolay.


Basit ve Eğlenceli Görüntülü Sohbetler.Dünya çapındaki yabancılarla görüntülü sohbetlerin keyfini çıkaran platformumuz, dünyanın her yerinden insanları ayırmak için kolay ve güvenli hale getirmek için tasarlanmıştır.Yeni insanlarla tanışın, arkadaş olun ve eğlenin.


Yabancılardan Arkadaşlara.Yeni insanların bölümleri, gerçek ve gerçek bağlantıları kurun,…


Like
bottom of page